מובילי דעת קהל

מזל טוב! עלי אקספרס חגג 8 שנים והטייסטרים המובילים של לידרס וקבוצות הקולינאריה החזקות ברשת, חגגו לו עם עוגות מושקעות ומעוצבות בהשראת האתר במסגרת קמפיין ענק של ישראכרט

  • 5טייסטרים
  • 10קבוצות גדולות
  • 174Kאינטראקציות
  • 2.1Mחשיפות

הצורך השיווקי

יצירת מודעות לתחרות רשתית של ישראכרט ועליאקספרס. במסגרת התחרות הגולשים ברשת הוזמנו לעצב עוגות הנראות כמו מוצרים שנמכרים באתר עליאקספרס. הפרס לעוגה היצירתית ביותר: קורס קונדיטוריה אצל השוקולטיירית אסטלה. במקביל, רצינו לעורר מודעות למבצעים משתלמים לרוכשים בעליאקספרס באמצעות כרטיסי אשראי של ישראכרט.

הפיצוח

ה- TASTRYים של לידרס ומנהלי הקבוצות הגדולות בישראל, הצטרפו לתחרות של ישראכרט וסחפו אחריהם את הרשת.

תמונה: אור בן אוליאל

דרכי פעולה

5 טייסטרים מובילים השתתפו בתחרות של ישראכרט ועיצבו, כל אחד, עוגה שונה בהשראת המוצרים באתר. הטייסטרים תיעדו את תהליך הכנת העוגה בסרטון אותו הפיצו במדיות החזקות שלהם. הם התבקשו לחדד בפוסטים את מסרי הקמפיין: פרטי התחרות, ההטבות שישראכרט מעניקה לרגל יום הולדת ה-8 של עלי אקספרס ועוד, ודאגו לשלב זאת באופן טבעי בסרטונים שצילמו. במקביל, מנהלי 10 קבוצות מהגדולות בישראל בהן אימהות מבשלות ביחד, תשעה ירחי לידה, סופר מאמא ועוד, אתגרו את חברי הקבוצות להשתתף בתחרות. מנהלי הקבוצות שיתפו את סרטון הפרסומת של ישראכרט בקבוצה ואף קידמו פוסטים של חברי קבוצה שעיצבו עוגות בהשראת האתר.

הישגי הקמפיין

פעילות עם 5 קולינאריים מובילים ו-10 מנהלי קבוצות הצליחה להניב יותר מ-174,000 אינטראקציות ו-2,000,000 חשיפות והביאו את התחרות והמבצעים המשתלמים למודעות רחבה ברשת.

הוספת תגובה

אולי יעניין אותך גם

הרשמה למשפיענים חץ

גם אני רוצה קמפיין משפיענים!

סיבת הפניה:

צרו קשר כדי להתאים משפיענים למותג שלכם

סגור

למידע נוסף והצעות מחיר:

מנהלת לקוחות, מור ביילין
טל':054-3153848
דוא"ל: morb@theleaders.co.il

072-2210001 ,058-7971347
יגאל אלון 127 תל אביב

Silence is Golden