קולגן של סולגאר: כוכבות הרשת מציגות את שיטת הטיפוח מבפנים של חברת תוספי התזונה

  1. קולגן של סולגאר: כוכבות הרשת מציגות את שיטת הטיפוח מבפנים של חברת תוספי התזונה
  1. משתתפות הקמפיין כבשו את הרשתות החברתיות, עם פוסטים גלאמים ושיקים, וסחפו אחריהם את העוקבות והגולשות! את הקמפיין הובילו שלי גפני ומורן מילקי– שתיהן אושיות איפור ולייף סטייל אשר ענו על הקריטריונים והתכתבו עם רוח הקמפיין- יוקרה, אלגנטיות, איכות ואמינות !
  2. ניתוח התגובות מראה לנו מגמה ברובה חיובית ומצביע על סקרנות לגבי המוצר. שכן מדובר במוצר שנחשף ותוקשר רק לאחרונה, באמצעות הקמפיין, ותוצאותיו ככל הנראה יתרמו להכרת המוצר בקרב אוכלוסיית היעד בזכות הבאתו לתודעה.הבנות העלו סרטונים, סטוריז ופוסטים בהם הציגו את הסיבה שבגינה בחרו את קולגן כתוסף המומלץ בעיניהן ! הן פירטו את חוזקות המותג וביססו אותו כמוצר איכותי ואמין. בנוסף שמו דגש מיוחד על העובדה כי מדובר בפיתרון מבפנים לא כשבקרמים – וכל זאת בתוספת האשטגים #הפתרון_מבפנים @solgar_il. בנוסף, איתרנו תגובות רבות חלקן של מתעניינות ואף של החלטות רכישה. מעבר לתגובות בפיד של הבנות, הן קיבלו גם הודעות פרטיות.שלי גפניבסטורי טיזר שיתפה בטיפים לטשטוש קמטים באמצעות איפור ולבסוף רמזה על טיפ נוסף שאינו איפור. את התשובה לטיזר סיפקה שלי בפוסט בפיד בו היא מספרת על המוצר ועל יתרונתיו בתרומה למראה עור הפנים תוך שימת דגש על רוח הקמפיין ועל המשפט המלווה – הפיתרון מבפנים ועל חשיבותו בשיגרת הטיפוח.

  1. שלי קיבלה פניות רבות, לחלקן ענתה בעצמה ולחלק הפנתה את שירות לקוחות של סולגאר. בנוסף העלה פוסט עם פרטי יצירת קשר לטובת מענה על שאלות פרטניות.מורן מילקי- העלתה פוסט בו היא מספרת על המוצר ומפרטת בשפתה מהו המשמעות של קולגן ואת חשיבות נטילת קולגן באופן עצמאי על מנת לעזור לגוף בייצורו.
  2. הפוסט לווה בטקסט אשר תומך את הסרטון ונותן מידע נוסף יחד עם האשטגים של הקמפיין. את הקמפיין חתמה מורן עם סטורי בו היא מפנה את שאלות המתעניינות לשירות הלקוחות ולמקום רכישת המוצרים
הוספת תגובה

אולי יעניין אותך גם

הרשמה למשפיענים חץ

גם אני רוצה קמפיין משפיענים!

סיבת הפניה:

צרו קשר כדי להתאים משפיענים למותג שלכם

תהיו בקשר

משרד: 072-2210001

נייד: 058-7971347

יגאל אלון 127 תל אביב

סגור

למידע נוסף והצעות מחיר:

מנהלת לקוחות, מור ביילין
טל':054-3153848
דוא"ל: morb@theleaders.co.il

משפיענים: 
צרו קשר: 072-2210001 / 058-7971347
יגאל אלון 127 תל אביב

Silence is Golden